Sportique Tělové mýdlo 180 ml

The Body Soap Moisturizing

Sportique Tělové mýdlo 180 ml

The Body Soap Moisturizing

Tělové mýdlo je univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku celého těla i vlasů. Jemné přírodní složení pleť i vlasy šetrně avšak účinně myje, zatímco oleje osvěžují tělo i mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tělové mýdlo Sportique je univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku celého těla i vlasů. Jemné přírodní složení na základě rostlinných tenzidů pleť i vlasy šetrně avšak účinně myje, zbytečně nevysušuje ani nedráždí. Naopak rostlinné výtažky a esenciální oleje pokožku zklidňují a chrání.

Univerzální mýdlo na tělo i vlasy je natolik účinné a současně šetrné díky vysokému obsahu rostlinných tenzidů. Ty při kontaktu s vodou vytváří jemnou krémovou pěnu, která účinně rozpouští nečistoty. V kombinaci se šťávou z Aloe vera je pokožka skvěle zjemněna a zůstává pružná na dotek.

Esenciální oleje z citrusových plodů dodávají mýdlu nejenom příjemnou vůni, ale také pečují o pokožku, lehce ji dezinfikují a chrání před vznikem drobných zánětů i podráždění. Univerzální mýdlo šetrně pečuje o celé tělo, pleť i vlasy spolehlivě myje bez nežádoucího vysušení.

Použití: Malé množství mýdla aplikujte na vlhkou pokožku celého těla i vlasů a lehce napěňte. Vydatně opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?