Ceano Cosmetics Tělový peeling s cukrem červené hrozny 200 g

Ceano Cosmetics Tělový peeling s cukrem červené hrozny 200 g

Cukrový tělový peeling s vůní červených hroznů je vhodný pro suchou a normální pokožku, pomáhá exfoliovat odumřelé kožní buňky, zároveň hydratuje, vyživuje a zjemňuje kůži. Podporuje krevní oběh a zlepšuje tonus kůže.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Cukrový tělový peeling Ceano s vůní červených hroznů je vhodný i pro suchou a normální pokožku díky vysokému podílu pečujících olejů a másel. Jemné peelingové částečky pomáhají exfoliovat odumřelé kožní buňky, zatímco oleje pokožku hydratují, vyživují a zvláčňují. Pravidelná lehká masáž podporuje krevní oběh a metabolismus podkoží, zlepšuje tonus kůže a stimuluje obnovu kožních buněk.

Jemný cukrový peeling šetrně odstraňuje suché kožní buňky a současně posiluje elasticitu pleti díky drobným cukrovým krystalkům. Ty pokožku nejenom obrousí, ale také jí dodají živiny potřebné pro pružnost, odolnost a zdraví. Peeling je navíc obohacen o bambucké máslo a hroznový olej, které pokožku zjemňují a zároveň vyživují.

O jemnou ovocnou vůni a zároveň přirozené antibatekriální schopnosti se postará kombinace esenciálních olejů, pleť lehce dezinfikuje a eliminuje výskyt drobných zánětů. Tělový peeling skvěle zjemňuje hrubou pokožku, obzvlášť tu na loktech, pažích a kolenou, zvláčňuje ji a dodává zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Prsty naneste malé množství peelingu na navlhčenou pokožku a jemně ji krouživými pohyby masírujte, poté opláchněte vodou. Soustřeďte se na sušší oblasti, jako jsou lokty a kolena. Peeling lze také přidat do koupele.

Skladování: Skladujte za pokojové teploty, chraňte před přímým slunečním zářením.

Tip: Pro jemnou pokožku si dopřejte peeling minimálně jednou týdně a využijte naplno jeho exfoliační a hydratační schopnosti. Vaše pokožka se po použití bude cítit jako znovuzrozená. Tak jemná a hebká na dotek.

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?