Ceano Cosmetics Tělový peeling se solí káva 300 g

Ceano Cosmetics Tělový peeling se solí káva 300 g

Tělový peeling s kávou a solí je vhodný pro všechny typy pokožky, je velmi výživný, obsahuje bambucké máslo a jojobový olej, proto po jeho aplikaci není třeba používat vyživující tělové máslo či krém.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Solný tělový peeling Ceano s kávou je vhodný i pro všechny typy pokožky díky vysokému podílu pečujících olejů a másel. Peelingové částečky soli a kávy pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky, zatímco oleje pokožku hydratují, vyživují a zvláčňují. Pravidelná lehká masáž podporuje krevní oběh a metabolismus podkoží, zlepšuje tonus kůže a stimuluje obnovu kožních buněk.

Posilující solný peeling šetrně odstraňuje suché kožní buňky a současně zlepšuje elasticitu pleti díky drobným krystalkům soli. Ty pokožku obrousí, ale také jí dodají živiny potřebné pro pružnost, odolnost a zdraví. Peeling je navíc obohacen o bambucké máslo a hroznový olej, které pokožku zjemňují a zároveň vyživují.

O příjemnou kávovou vůni a také posílení povadlé pokožky se postará mletá káva. Ta pokožku krásně provoní a současně ji lehce tonizuje a zlepšuje její elasticitu. Solný peeling nejenom zjemní a vyživí pokožku celého těla, ale také posílí povadlou pokožku na stehnech a zadečku a při pravidelném používání zmírní příznaky celulitidy.

Použití: Aplikujte na čistou navlhčenou pokožku celého těla, masírujte ji krouživými pohyby, poté opláchněte vodou. Ručníkem jemně dosušte poklepáváním pokožky. Ideálně používejte 1-2x týdně, nepoužívejte na poraněnou pokožku či ihned po depilaci.

Tip: Kofein obsažený v kávových zrnkách přispívá k pevnosti a pružnosti pokožky, detoxikuje a při pravidelném používání bojuje i proti celulitidě a povadající kůži.

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

vůně nade vše / Michaela 6. 2. 2012 14:50

Kdo nemá rád vůni kávy? Nikoho takového neznám, trefa do černého, ohledně neodolatelné vůně. Ale nedoporučuji ochutnávat, je tam sůl :). biooo Michaela

Nenašli jste to pravé? Co tohle?