Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Dotek jara 200 ml

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Dotek jara 200 ml

  • Bez DPH 321 Kč

Tělový masážní olej Dotek jara pečuje o pokožku celého těla, bohatě ji vyživuje a zároveň povzbuzuje mysl. Dodává energii a harmonizuje negativní dopady stresu za pomoci éterických olejů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tělový masážní olej Dotek jara Nobilis Tilia pečuje o pokožku celého těla, bohatě ji vyživuje a zároveň povzbuzuje mysl, dodává energii a harmonizuje negativní dopady stresu. Příjemná vůně esenciálních olejů eliminuje pocit hněvu, naopak přináší radost a dobrou náladu.

Základ masážního oleje tvoří kombinace mandlového, slunečnicového a meruňkového oleje, bohatá na množství vitaminů, nenasycených mastných kyselin a dalších látek potřebných pro zdravou pružnou pleť. Ty spolehlivě proniknou do hlubších vrstev pokožky, kde ji aktivně regenerují a chrání před poškozením i dehydratací.

Kombinace esenciálních olejů z citrusových plodů a růžového dřeva harmonizuje rozbouřenou mysl, mírní negativní dopady stresu i frustraci, naopak přináší pocit radosti, pohody a dobré nálady. Masážní olej je skvělým pomocníkem pro uklidnění a navození dobré nálady po dlouhém stresujícím dni.

Intenzivní péče o pokožku

Tělový masážní olej Nobilis Tilia dodá vaší pokožce vše, co potřebuje. Jemný olejíček šetrně pečuje o pokožku a poskytuje jí dostatečnou výživu, aniž by ji zamastil či zatížil. Výhodou tělového oleje je podobnost s přirozeným kožním mazem, díky tomu je vhodný pro všechny typy pokožky a perfektně uzamyká hydrataci v hlubokých vrstvách pleti.

Výživa a regenerace

Tělový olej Nobilis Tilia je vhodný jak pro běžnou každodenní péči o pokožku po koupi či sprchování či pro masáže. Při nanesení na vlhkou pokožku se olej ihned vstřebává a nezanechává za sebou mastný povlak, jen hedvábně jemnou pokožku. Při použití při masáži podporuje správné prokrvení kůže i podkožních tkání, a tím stimuluje regeneraci.

Jemné přírodní oleje

Základem jsou přírodní rostlinné oleje. Mandlový olej je jedním z nejjemnějších olejů vůbec, dokonale pokožku vyživuje, avšak nezatěžuje či nedráždí. Je výborně snášen i citlivou pokožku a má zklidňující účinky. Slunečnicový a meruňkový olej jsou pak bohaté na antioxidanty, které chrání pokožku proti volným radikálům, a tím i zpomalují její stárnutí. 

Relaxační vůně

Masáž s tímto olejem má účinek nejen na vaše tělo, ale okouzlí i vaše smysly díky směsi esenciálních olejů, které vám pomohou si konečně odpočinout a zapomenout na běžné starosti. Laodná vůně citrusů a růžového dřeva má harmonizační účinky na psychiku, zklidňuje a podporuje pozitivní myšlení. S Dotekem jara se budete cítit jako znovuzrození.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na vlhkou pokožku těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?