Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Péče o ledviny 200 ml

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Péče o ledviny 200 ml

  • Bez DPH 317 Kč

Tělový masážní olej Péče o ledviny pečuje o pokožku a zároveň posiluje správnou činnost ledvin. Účinná kombinace esenciálních olejů ulevuje od bolesti zad a pomáhá proti únavě.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tělový masážní olej Péče o ledviny Nobilis Tilia pečuje o pokožku a zároveň posiluje správnou činnost ledvin. Účinná kombinace esenciálních olejů ulevuje od bolesti zad, pomáhá proti únavě, zlepšuje vitalitu celého těla a podporuje správný zdravý krevní oběh.

Základ masážního oleje tvoří mandlový, slunečnicový a meruňkový olej, které jsou bohaté na množství živin a vitaminů potřebných pro zdravou pokožku. Tyto oleje navíc snadno proniknou hluboko do kožní tkáně a spolehlivě tak umocní léčivé účinky esenciálních olejů.

Kombinace esenciálních olejů ze zázvoru, pinie, pepře, jalovce a mnohých dalších nejenom že zlepšuje prokrvení celého těla a udržuje zdravý krevní oběh, ale také aktivně posiluje správnou činnost ledvin, ulevuje od bolesti zad a napomáhá prohřívání svalů. Masážní olej tonizuje celé tělo, zvyšuje jeho vitalitu a podporuje správnou látkovou výměnu.

Krásná a zdravá pokožka

Tělový masážní olej Nobilis Tilia dodá vaší pokožce vše, co potřebuje. Jemný olejíček šetrně pečuje o pokožku a poskytuje jí dostatečnou výživu, aniž by ji zamastil či zatížil. Výhodou tělového oleje je podobnost s přirozeným kožním mazem, díky tomu je vhodný pro všechny typy pokožky a perfektně uzamyká hydrataci v hlubokých vrstvách pleti.

Výživa a regenerace

Tělový olej Nobilis Tilia je vhodný jak pro běžnou každodenní péči o pokožku po koupi či sprchování či pro masáže. Při nanesení na vlhkou pokožku se olej ihned vstřebává a nezanechává za sebou mastný povlak, jen hedvábně jemnou pokožku. Při použití při masáži podporuje správné prokrvení kůže i podkožních tkání, a tím stimuluje regeneraci.

Jemné přírodní oleje

Základem jsou přírodní rostlinné oleje. Mandlový olej je jedním z nejjemnějších olejů vůbec, dokonale pokožku vyživuje, avšak nezatěžuje či nedráždí. Je výborně snášen i citlivou pokožku a má zklidňující účinky. Slunečnicový olej spolu s olejem limetkovým pak podporují zdraví pokožky, stimulují mikrocirkulaci a zanechávají pokožku pevnou a vláčnou. 

Uvolnění a úleva od bolestí

Masážní olej Nobilis Tilia Péče o ledviny ale nedodává výživu jen vaší pokožce, má účinek také a organismus jako takový. Kombinace esenciálních olejů působí na vaše tělo i mysl a přináší skutečné uvolnění. Éterický olej z jalovce a černého pepře podporují prokrvení pokožky, tím i ulevují od bolestí zad a prohřívají svalstvo. Esence ze zázvoru a pinie pak podporuje správnou funkci ledvin a celého vylučovacího systému.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na vlhkou pokožku zad a chvíli lehce masírujte. Při potížích používejte nejlépe několikrát denně až do odeznění bolesti.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.