Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Příliv energie 200 ml

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Příliv energie 200 ml

  • Bez DPH 317 Kč

Tělový masážní olej Příliv energie pečuje nejenom o pokožku celého těla, ale také o smysly. Povzbuzuje, osvěžuje a mírní negativní účinky stresu za pomoci esenciálních olejů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tělový masážní olej Příliv energie Nobilis Tilia pečuje nejenom o pokožku celého těla, ale také o smysly, které povzbuzuje, osvěžuje a mírní negativní účinky stresu. Svěží vůně esenciálních olejů vás povzbudí, zatímco pečující rostlinné oleje dodají pokožce potřebné živiny a hydrataci.

Základ masážního oleje tvoří kombinace mandlového, slunečnicového a meruňkového oleje, které jsou bohaté na množství vitaminů, nenasycených mastných kyselin a dalších látek potřebných pro zdravou pružnou pleť. Ty spolehlivě proniknou do hlubších vrstev pokožky, kde ji aktivně regenerují a chrání před poškozením i dehydratací.

Svěží kombinace éterických olejů z tymiánu, skořice, rozmarýnu nejenom že zlepšuje prokrvení pokožky, prohřívá svaly a tím dodává tělu energii, ale také povzbuzuje unavenou mysl. Masážní olej je skvělým pomocníkem po dlouhém stresujícím dni, kdy vás spolehlivě povzbudí, dodá novou energii a zároveň eliminuje negativní dopady stresu.

Intenzivní péče 

Tělový masážní olej Nobilis Tilia dodá vaší pokožce vše, co potřebuje. Jemný olejíček šetrně pečuje o pokožku a poskytuje jí dostatečnou výživu, aniž by ji zamastil či zatížil. Výhodou tělového oleje je podobnost s přirozeným kožním mazem, díky tomu je vhodný pro všechny typy pokožky a perfektně uzamyká hydrataci v hlubokých vrstvách pleti.

Výživa a regenerace

Tělový olej Nobilis Tilia je vhodný jak pro běžnou každodenní péči o pokožku po koupi či sprchování či pro masáže. Při nanesení na vlhkou pokožku se olej ihned vstřebává a nezanechává za sebou mastný povlak, jen hedvábně jemnou pokožku. Při použití při masáži podporuje správné prokrvení kůže i podkožních tkání, a tím stimuluje regeneraci.

Péče z přírody

Základem jsou přírodní rostlinné oleje bez syntetických přidaných igrediencí. Mandlový olej je jedním z nejjemnějších olejů vůbec, dokonale pokožku vyživuje, avšak nezatěžuje či nedráždí. Je výborně snášen i citlivou pokožku a má zklidňující účinky. Slunečnicový olej spolu s olejem meruňkový jsou bohaté na antioxidanty, které chrání proti stárnutí pokožky.

Záplava energie

Jak už název napovídá, tělový olej Příliv energie je perfektním společníkem pro chvíle, kdy se cítíte unavení a bez života. Díky svěž vůní z přírodních esenciálích olejů vám dodá potřebnou energii, osvěží tělo i mysl a pomůže obnovit síly. Esence ze skořice a tymiánu pomáhá proti únavě a navíc podporuje prokrvení pokožky, díky čemuž podporuje její regeneraci. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na vlhkou pokožku těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby.

Upozornění: Masážní olej nepoužívejte při vysokém krevním tlaku. Neaplikujte na poškozenou pokožku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?