Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Zklidnění 200 ml

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Zklidnění 200 ml

  • Bez DPH 313 Kč

Tělový a masážní olej Zklidnění obsahuje přírodní rostlinné oleje, které vyživují pokožku, a esenciální vonné oleje, které pokožku provoní a zároveň uklidní naši mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tělový a masážní olej Zklidnění Nobilis Tilia obsahuje přírodní rostlinné oleje, které hydratují pokožku, a esenciální vonné oleje, které pokožku provoní a zároveň uklidní naši mysl.

Éterické oleje v této kompozici uvolňují stres a nervové napětí. Ulevují při psychosomatických potížích nervového původu. Pomáhají stabilizovat a zklidňovat emoce a znovu nabýt duševní rovnováhy. Navozují pocit klidu a vyrovnanosti, uvolňují svalové křeče a napomáhají klidnému spánku.

Podle tradiční čínské medicíny olej harmonizuje element Ohně.

Důkladná péče o pokožku

Tělový masážní olej Nobilis Tilia dodá vaší pokožce vše, co potřebuje. Jemný olejíček šetrně pečuje o pokožku a poskytuje jí dostatečnou výživu, aniž by ji zamastil či zatížil. Výhodou tělového oleje je podobnost s přirozeným kožním mazem, díky tomu je vhodný pro všechny typy pokožky a perfektně uzamyká hydrataci v hlubokých vrstvách pleti.

Pružnost a jemnost

Tělový olej Nobilis Tilia je vhodný jak pro běžnou každodenní péči o pokožku po koupi či sprchování či pro masáže. Při nanesení na vlhkou pokožku se olej ihned vstřebává a nezanechává za sebou mastný povlak, jen hedvábně jemnou pokožku. Při použití při masáži podporuje správné prokrvení kůže i podkožních tkání, a tím stimuluje regeneraci.

Přírodní ingredience

Základem jsou přírodní rostlinné oleje. Mandlový olej je jedním z nejjemnějších olejů vůbec, dokonale pokožku vyživuje, avšak nezatěžuje či nedráždí. Je výborně snášen i citlivou pokožkou a má zklidňující účinky. Kombinace Slunečnicového a meruňkového oleje je pak bohatá na antioxidanty, které chrání pokožku proti volným radikálům, a tím i zpomalují její stárnutí. 

Zklidnění pro všechny smysly

Masážní olej Zklidnění pečuje nejen o kvalitu pokožky, ale díky pečlivě sestavené vonné kompozici z éterických olejů působí také na vaši psychiku. Levandulový esenciální olej má silné zklidňující účinky a zároveň podporuje regeneraci pokožky. Kafrovník lékařský pak zmírňuje duševní napětí a éterický olej z majoránky pomáhá obnovit síly. 

Použití: Dopřejte si zklidňující masáž nebo olej využijte při každodenní péči o pokožku. Pro dokonalou relaxaci můžete přidat přiměřené množství oleje i do teplé lázně. Éterické silice uvolní vaši mysl a rostlinné oleje hloubkově hydratují pokožku.

Upozornění: Nepoužívejte při nízkém krevním tlaku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?