Farfalla Tělový olej Celulitida 80 ml

Farfalla Tělový olej Celulitida 80 ml

Tělový olej s exkluzivní směsí rostlinných výtažků působí příznivě na metabolismus tuků v podkoží, a napomáhá tak zmírnit známky celulitidy. Podporuje lokální prokrvení a vyhlazuje strukturu kůže.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Farfalla Tělový olej Celulitida vás překvapí svými zpevňujícími účinky a příznivým vlivem na látkovou výměnu v pokožce. Díky směsi rostlinných výtažků normalizuje metabolismus tuků v podkoží a napomáhá zabraňovat jejich nadměrnému ukládání, čímž zmírňuje příznaky celulitidy. Zároveň vypíná pokožku a vyhlazuje její povrch. Výtažek z břízy bělokoré podporuje lokální prokrvení.

Tělové oleje Farfalla jsou skvělými přípravky pro uvolňující masáž i každodenní péči o pokožku celého těla. Základem těchto vysoce kvalitních tělových olejů je jojobový olej, který poskytuje kůži dlouhotrvající hydrataci a je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Díky tomu harmonizuje metabolismus pokožky a zanechává ji dokonale hebkou a sametově jemnou. Samozřejmostí je čistě přírodní složení bez parabenů, barviv a konzervačních látek.

Tělový olej můžete používat každý den po koupeli místo tělového mléka. Při nanášení na vlhkou pokožku se velice snadno vstřebává a obnovuje její přirozenou pružnost a vláčnost. Oleje jsou nabízeny v mnoha variantách tak, aby se maximálně přizpůsobily vašemu momentálními rozpoložení. Vyvážené směsi exkluzivních esenciálních olejů prohloubí vaši relaxaci a potěší tělo i duši.

Použití: Používá se jako posilující tělový olej pro každodenní péči o pokožku celého těla po koupeli nebo jako přípravek pro profesionální či domácí masáž.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?