Lavera Tělový olej divoká růže, Body Spa 50 ml

Lavera Tělový olej divoká růže, Body Spa 50 ml

Luxusní jemná květinová vůně divoké růže v tělovém oleji Body Spa pomáhá konejšit rozbouřenou mysl a odplavovat každodenní starosti. Směs olejů starostlivě pečuje o ochranu a výživu pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Luxusní jemná květinová vůně divoké růže v tělovém oleji Lavera Body Spa pomáhá konejšit rozbouřenou mysl a odplavovat běžné starosti. Směs olejů starostlivě pečuje o ochranu a výživu pokožky. Masáž olejem přináší úlevu od každodenního stresu a shonu, pomáhá uvolňovat svaly, rozproudit tok lymfy, a tím i napomáhat detoxikaci.

Kombinace jojobového, olivového a mandlového oleje je vynikající především pro suchou pokožku, kterou hydratuje a pořádně promašťuje. Pleti dodává nenasycené mastné kyseliny, vitaminy a další antioxidační látky, které jsou nezbytné pro správnou funkci pokožky a jejich nedostatek je na první pohled viditelný i na jejím vzhledu.

Olej z šípkové růže je vhodný k ošetření suché a citlivé pleti a jeho regenerační účinky ocení i pleť stárnoucí, které navrací mladistvý a svěží vzhled. Uklidňuje, zmírňuje začervenání a sjednocuje barevný odstín pokožky. Růže je symbolem ženskosti a v aromaterapii se proto používá zejména pro harmonizaci ženské psychiky, získání zdravého sebevědomí a zmírnění nervového vypětí a úzkostlivých stavů.

Jemná péče

Luxusní tělový olej Lavera pečuje o vaši pokožku do hloubky a postará se o jedinečné chvilky relaxace i o každodenní hydrataci pokožky po každé koupeli či sprchování. Tělový olej Lavera Body Spa bude vaši pokožku rozmazlovat cennými přírodními oleji a přinese okamžitou úlevu unaveným a namoženým svalům po dlouhém dni.

Vyživující oleje

Tělový olej Lavera obsahuje ty nejlepší rostlinné oleje, které pečují o vaši pokožku. Mandlový olej je jedním z vůbec nejjemnějších a dodává kůži výživu, aniž by ji zatížil či podráždil. Díky své velice dobré snášenlivosti je vhodný i na citlivou pleť. Olivový olej je pak přímo nabitý vitaminy, esenciálními mastnými kyselinami a antioxidanty a spolu s olejem jojobovým činí pokožku sametově hebkou.

Okouzlující vůně

Tělový olej Lavera je nabízen v několika variantách, abyste si mohli vybrat přímo podle aktuální nálady. Omamná vůně růže působí na všechny vaše smysly a přináší okamžité uvolnění tělu i duchu. Aroma růže má silný relaxační potenciál a pomáhá odplavit stres a starosti běžného dne. Růžový olej navíc podporuje regeneraci pokožky.

Hedvábná pokožka

Tělový olej Lavera se velice snadno roztírá a při použití na vlhkou pokožku se rovněž rychle vstřebává. Nezatěžuje pokožku a nevytváří neprodyšný mastný film. Příjemná masáž s tímto tělovým olejem navíc podporuje metabolické pochody v těle a rozproudí tok lymfy. Díky tomu masáž s tělovým olejem podporuje detoxikaci vašeho organismu a odplavování odpadních látek z těla.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních a krouživými pohyby aplikujte na pokožku celého těla.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?