Lavera Tělový olej pomeranč a rakytník, Body Spa 50 ml

Lavera Tělový olej pomeranč a rakytník, Body Spa 50 ml

Šťavnatá vůně pomeranče a rakytníku v tělovém oleji Body Spa pomáhá odplavovat starosti a přivolávat dobrou náladu. Směs olejů vytváří ochrannou vrstvu, která zabraňuje ztrátám vlhkosti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šťavnatá vůně pomeranče a rakytníku v tělovém oleji Lavera Body Spa pomáhá odplavovat starosti a přivolávat dobrou náladu. Směs olejů vytváří ochrannou vrstvu, která zabraňuje ztrátám vlhkosti. Masáž olejem přináší úlevu od každodenního stresu a shonu, pomáhá uvolňovat svaly, rozproudit tok lymfy, a tím i podporovat detoxikaci.

Kombinace jojobového, olivového a mandlového oleje je vynikající především pro suchou pokožku, kterou hydratuje a pořádně promašťuje. Pleti dodává nenasycené mastné kyseliny, vitaminy a další antioxidační látky, které jsou nezbytné pro správnou funkci pokožky a jejich nedostatek je na první pohled viditelný i na jejím vzhledu.

Výtažek z rakytníku řešetlákového je bohatý především na vitaminy C a E, které mají výborné regenerační účinky. Napomáhají obnově kožních buněk a eliminují první příznaky stárnutí. Citrusová vůně pomeranče se v aromaterapii používá k povzbuzení a obnovení ztracené energie.

Jemná péče

Luxusní tělový olej Lavera pečuje o vaši pokožku do hloubky a postará se o jedinečné chvilky relaxace i o každodenní hydrataci pokožky po každé koupeli či sprchování. Tělový olej Lavera Body Spa bude vaši pokožku rozmazlovat cennými přírodními oleji a přinese okamžitou úlevu unaveným a namoženým svalům po dlouhém dni.

Vyživující oleje

Tělový olej Lavera obsahuje ty nejlepší rostlinné oleje, které pečují o vaši pokožku. Mandlový olej je jedním z vůbec nejjemnějších a dodává kůži výživu, aniž by ji zatížil či podráždil. Díky své velice dobré snášenlivosti je vhodný i na citlivou pleť. Olivový olej je pak přímo nabitý vitaminy, esenciálními mastnými kyselinami a antioxidanty a spolu s olejem jojobovým činí pokožku sametově hebkou.

Revitalizační vůně

Tělový olej Lavera je nabízen v několika variantách, abyste si mohli vybrat přímo podle aktuální nálady. Vůně rakytníku a pomeranče je velice svěží a energizující, avšak obsahuje i jemné nasládlé tóny. Výtažek z rakytníku řešetlákového je přímo nabitý vitaminy, které podporují regeneraci pokožky a působí také preventivně proti jejímu stárnutí.

Hedvábná pokožka

Tělový olej Lavera se velice snadno roztírá a při použití na vlhkou pokožku se rovněž rychle vstřebává. Nezatěžuje pokožku a nevytváří neprodyšný mastný film. Příjemná masáž s tímto tělovým olejem navíc podporuje metabolické pochody v těle a rozproudí tok lymfy. Díky tomu masáž s tělovým olejem podporuje detoxikaci vašeho organismu a odplavování odpadních látek z těla.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních a krouživými pohyby aplikujte na pokožku celého těla.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?