Urtekram Tělový peeling brown sugar 380 g

Urtekram Tělový peeling brown sugar 380 g

  • Bez DPH 388 Kč

Cukrový tělový peeling Urtekram šetrně obrušuje odumřelé pleťové buňky a zároveň pokožku celého těla zjemňuje, vyživuje a chrání před dehydratací. Kombinace třtinového cukru a pečujících olejů o pokožku celého těla intenzivně pečuje, dodává jí potřebné živiny i hydrataci a zároveň posiluje elasticitu i zdravý vzhled pokožky.

Jemný peeling z třtinového cukru šetrně odstraňuje suché částečky kůže, aniž by pokožku zbytečně dráždil. Naopak, cukr je bohatý na množství minerálních látek, které pokožku zjemňují a napomáhají její regeneraci. Pravidelná masáž drobnými peelingovými zrnky zlepšuje prokrvení pokožky a tím pádem podporuje i její elasticitu a zdravý vzhled.

Peeling kombinuje meruňkový, kokosový, sezamový a konopný olej. Všechny jsou bohaté na množství vitaminů, antioxidantů i nenasycených mastných kyselin, které pokožku aktivně regenerují, vyživují do hloubky a zároveň chrání před dehydratací. Kromě toho, oleje pleť skvěle zklidňují a zjemňují. Oproti solnému peelingu, ten cukrový je jemnější a vhodný pro pravidelnou péči i o citlivou pleť.

Použití: Potřebné množství peelingu aplikujte na navlhčenou pokožku celého těla a pár minut masírujte krouživými pohyby směrem k srdci. Poté zbytky peelingu opláchněte dostatečným množstvím vody. Používejte pravidelně 1- 2x týdně.

Tip: Po použití peelingu je pokožka krásně jemná a vyživená, takže nemusíte již aplikovat tělové mléko.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?