Lavera Tělový peeling verbena a limeta, Body Spa 150 ml

Lavera Tělový peeling verbena a limeta, Body Spa 150 ml

Svěží vůně sprchového peelingu Lavera Body Spa s limetou a verbenou povzbuzuje unavené tělo i mysl. Šetrné rostlinné tenzidy čistí pleť do hloubky. Jemné peelingové perličky odstraňují nečistoty a odumřelé buňky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Osvěžující citrusová vůně sprchového tělového peelingu Lavera Body Spa s limetkou a verbenou povzbuzuje unavené tělo i mysl. Šetrné rostlinné tenzidy čistí pleť do hloubky. Jemné peelingové perličky spolu s bylinnými výtažky odstraňují nečistoty a odumřelé buňky. Po použití je pokožka nejen krásně hladká, ale i příjemně provoněná.

Základ gelu tvoří tenzidy na kokosové a cukrové bázi. Ty vytvářejí jemnou pěnu, která šetrně myje a čistí pokožku, aniž by ji podráždila. Peelingové perličky něžně pokožku masírují a zlepšují tak její prokrvení a sjednocení barevného odstínu. Abrazivní účinek napomáhá urychlování obnovy kožních buněk a uhlazování a zjemňování pleti.

Ovocný výtažek z limetky stimuluje buněčný metabolismus a napomáhá tak odbourávat celulitidu. Zároveň obsahuje alfahydroxylové kyseliny, které lehce sjednocují barevný tón pokožky a vyhlazují její drobné nedokonalosti. Verbenový hydrolát působí protizánětlivě a zklidňuje podráždění. V aromaterapii se vůně verbeny využívá pro zlepšení koncentrace, odstranění nervozity a duševní únavy. 

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, promasírujte a smyjte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?