Spa Magik Tělový peeling z Mrtvého moře 50 g

Spa Magik Tělový peeling z Mrtvého moře 50 g

Harmonická kombinace solí z Mrtvého moře, kokosového oleje, vitaminu E a citrusového aroma jemně pečuje o pokožku, zanechává ji vláčnou a jemnou. Minerály v peelingu pak uvolní tělo a nabijí ho energií.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Solný tělový peeling Spa Magic pečuje o pokožku celého těla, skvěle ji zvláčňuje a udržuje pružnou. Sůl v kombinaci s kokosovým olejem a vitaminem E dodává pleti živiny potřebné pro zdraví a jemnost. Pravidelná masáž šetrně odstraňuje suché kožní buňky, zlepšuje prokrení pokožky a tím pádem i její elasticitu a podporuje tak zdravý vzhled.

Sůl z Mrtvého moře má blahodárné účinky na všechny typy pleti, obzvlášť na tu citlivou, náchylnou k podráždění, alergiím i kožním onemocněním. Krystalky soli lehce odstraňují odumřelé kožní buňky a zjemňují tak hrubou kůži na loktech, pažích o kolenou. Kromě toho, sůl pokožku lehce tonizuje a posiluje její odolnost, zatímco kokosový olej a vitamin E podporují regeneraci pleti. Solný peeling dodává pokožce celého těla nejenom živiny a vitaminy, ale při pravidelném používání také zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Plnou dlaň pasty nanášejte od nohou nahoru pomocí krouživých pohybů směrem k srdci. Postupně aplikujte na celé tělo, soustřeďte se zejména na suchá a hrubá místa. Poté peeling důkladně smyjte vodou.

Tip: Složení je bohaté na minerály z Mrtvého moře: draslík, hořčík, sodík a vápník. Výroben není testován na zvířatech, neobsahuje parabeny a je hypoalergenní.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Maris Sal (Dead Sea Salts), Caprylic/Capric Tryglyceride (Coconut Oil), Parfum1), Tocopheryl Acetate (Vitamin E)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Parfum

Konzistence: sypká

Přebal: papírový

Specifická označení: oblast Mrtvého moře

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst, TN17 1JY Kent Velká Británie, www.findershealth.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?