Nobilis Tilia Terpentýn bio - vyřaz 5 ml

Nobilis Tilia Terpentýn bio - vyřaz 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Silice z borovice přímořské má významné detoxikační účinky. Zároveň pomáhá při chřipce a nachlazení a uvolňuje ztuhlost bolavých kloubů při onemocněních pohybového aparátu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Terpentýn je čistá rostlinná silice pocházející z Portugalska. Obsahuje jedinečné biostimulační terpeny, které se přirozeně nacházejí v éterickém oleji z borovie přímořské a jsou získávány destilací její pryskyřice. Esence má typickou balzamickou vůni, která působí na tělo i mysl.

Tato rostlinná silice má významné detoxikační účinky a podporuje vylučování škodlivýc látek z těla. Uvolňuje zahlenění a je skvělým pomocníkem při onemocněních dýchacího traktu, jako je chřipka či nachlazení. Zároveň prohřívá celé tělo.

Éterický olej Terpentýn také ulevuje od bolestí zejména kloubů a uvolňuje jejich ztuhlost. Lze jej použít například do masážních olejů a používat při artróze či revmatismu. Terpentýn zároveň stimuluje lymfatický systém a pomáhá zmírňovat otoky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Pinus Pinaster Oil

Možné alergeny: Pinus Pinaster Oil

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.