Acorelle Toaletní voda Bílá orchidej 50 ml

Acorelle Toaletní voda Bílá orchidej 50 ml

Toaletní voda bílá orchidej Acorelle je složena z přírodních ingrediencí, vůní se proplétají tóny broskve, pomerančovníku, růže a vanilky, společně s dřevitými tóny tvoří velmi příjemnou variaci na sladce vanilkovou vůni, která jako celek působí antistresově a relaxačně. Př&iacu

Toaletní voda bílá orchidej Acorelle je složena z přírodních ingrediencí, vůní se proplétají tóny broskve, pomerančovníku, růže a vanilky, společně s dřevitými tóny tvoří velmi příjemnou variaci na sladce vanilkovou vůni, která jako celek působí antistresově a relaxačně.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v toaletní vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava: esence pomeranče brazilského, zimolez, broskev

Srdce: růže, konvalinka

Základ: cedr, vanilka - pižmo

 

Tip: Jaký je rozdíl mezi EDP a EDT? EDP neboli parfém obsahuje více aromatických složek, je koncentrovanější a voní intenzivněji. Zatímco EDT je odlehčenou verzí EDP a je vhodnější pro časté použití během dne.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?