Acorelle Toaletní voda Bourbonská vanilka - vyřazeno 50 ml

Acorelle Toaletní voda Bourbonská vanilka - vyřazeno 50 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Jak sladké karamelky s vanilkou a špetkou kokosu. Přesně tak voní Toaletní voda bourbonská vanilka Acorelle. Taky jste právě dostali chuť na sladké? Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éteri

Jak sladké karamelky s vanilkou a špetkou kokosu. Přesně tak voní Toaletní voda bourbonská vanilka Acorelle. Taky jste právě dostali chuť na sladké?

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v toaletní vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava: anýz, karamel

Srdce: vanilka bourbon

Základ: koření, bílé pižmo, kokosový ořech

 

Tip:  EDT je odlehčená verze klasického parfému, díky tomu není vůně příliš sladká ani příliš nápadná, je prostě tak akorát. Dopřejte si jemnou karamelku klidně několikrát za den.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

název / 16. 6. 2014 18:12

"Vanilkový bourbon" je (špatným překladem vzniklý) nesmysl, samozřejmě se jedná o bourbonskou vanilku.

Re: název / BIOOO.CZ 17. 6. 2014 13:15

Děkujeme za Vaše upozornění, tuto nesrovnalost jsme opravili. Chyba vznikla již překladem dodavatelky Acorelle do ČR.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?