Florascent Toaletní voda Casbah (Ksar), Aqua Orientalis 60 ml

Florascent Toaletní voda Casbah (Ksar), Aqua Orientalis 60 ml

  • Bez DPH 1298 Kč

Mystickou vůni přímo ze srdce Maroka přináší orientální toaletní voda Ksar Aqua Orientalis Florascent. Kombinuje v sobě vůni pečlivě vybraných vonných dřev, špetku orientálního koření spolu s lehce květinovými tóny. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jež vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této vůně tvoří jasná a průzračná kompozice snoubící květinové prvky mimózy s černým čajem a pronikavým kardamomem. Srdce vůně je plně oddané marocké růži a prozářenému růžovému dřevu. Vyvážená špetka orientálního koření a drahocenná ambra se pojí v lahodném závěru, a tvoří tak teplý a kořenitý základ toaletní vody.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Aqua Orientalis

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: orientální

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?