Florascent Toaletní voda Du Soleil, Aqua Colonia 60 ml

Florascent Toaletní voda Du Soleil, Aqua Colonia 60 ml

  • Bez DPH 1298 Kč

Toaletní voda Florescent Du Soleil vám připomene letní dovolenou ve Středomoří. Unikátní směs kořeněných vůní vás zavede do teplých jižních krajů a je ztělesněním nezapomenutelných zážitků a dechberoucí volnosti. Je určena pro svobodomyslné muže, kteří mají v oblibě ušlechtilé vůně, ve kterých se snoubí dřevité tóny s jiskrným aroma citrusů.

Jako první se v této toaletní vodě představí vůně estragonu, jedné z nejaromatičtějčích bylin, která je oblíbená především ve Francii a dalších středomořských zemích. Estragon má jemně štiplavé aroma podobné anýzu a ihned vás zaujme svým sofistikovaným potenciálem. Skvěle se tak doplňuje s hřejivými tóny dřeva, jenž posílí vaši maskulinní stránku.

Smyslná vůně šalvěje pak probudí vaše smysly a zaručí vám nezapomenutelný aromaterapeutický zážitek. Spolu s osvěžujícím aroma cirtusových plodů pak vytváří harmonicky vyváženou vonnou kompozici, která podtrhne vaši osobnost. Základní tóny jsou tvořeny toskánským dřevem, díky kterým působí tato vůně velice elegantně a nenuceně.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Aqua Colonia

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?