Florascent Toaletní voda Du Soleil, Aqua Colonia 60 ml

Florascent Toaletní voda Du Soleil, Aqua Colonia 60 ml

  • Bez DPH 1298 Kč

Jemně kořeněná vůně s citrusovými tóny vás zavede do středomořských krajů a je ztělesněním volnosti. Její nedbalá elegance je podpořena aromatickým estragonem a sofistikovanými tóny toskánského dřeva.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Toaletní voda Florescent Du Soleil vám připomene letní dovolenou ve Středomoří. Unikátní směs kořeněných vůní vás zavede do teplých jižních krajů a je ztělesněním nezapomenutelných zážitků a dechberoucí volnosti. Je určena pro svobodomyslné muže, kteří mají v oblibě ušlechtilé vůně, ve kterých se snoubí dřevité tóny s jiskrným aroma citrusů.

Jako první se v této toaletní vodě představí vůně estragonu, jedné z nejaromatičtějčích bylin, která je oblíbená především ve Francii a dalších středomořských zemích. Estragon má jemně štiplavé aroma podobné anýzu a ihned vás zaujme svým sofistikovaným potenciálem. Skvěle se tak doplňuje s hřejivými tóny dřeva, jenž posílí vaši maskulinní stránku.

Smyslná vůně šalvěje pak probudí vaše smysly a zaručí vám nezapomenutelný aromaterapeutický zážitek. Spolu s osvěžujícím aroma cirtusových plodů pak vytváří harmonicky vyváženou vonnou kompozici, která podtrhne vaši osobnost. Základní tóny jsou tvořeny toskánským dřevem, díky kterým působí tato vůně velice elegantně a nenuceně.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?