Molinard Toaletní voda Eau Fraiche 100 ml

Molinard Toaletní voda Eau Fraiche 100 ml

Svěží citrusová vůně podpořená tóny kapradí, jemně nasládlého pomerančového květu a hřejivého pižma omámí vaše smysly a dodá vám novou vlnu energie. Jiskrný bergamot s hořkým pomerančem a levandulí vás jistě okouzlí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Molinard Toaletní voda Eau Fraiche je osvěžující vůně, která vám dodá novou vlnu energie a zbystří všechny vaše smysly. Je určena především pro muže, avšak mohou ji používat také ženy, které jsou přiznivkyněmi lehce citrusových chypré tónů s kapkou hřejivého pižma. Tato vůně je opravdu taková, jak slibuje její název - fraiche, tedy svěží.

Svrchní noty originálního hořkého pomeranče jsou kombinovány s jiskrným bergamotem a uklidňujícím aroma levandule, které vás zanese na skok do prosluněné Provence. Hloubku této toaletní vodě dodává vůně kapradí spolu s pomerančovým květem a exotickou mandarinkou. Díky tomu je tato vůne perfektní volbou pro jakoukoli příležitost.

Vůně Molinard pocházejí přímo z kolébky parfumérského umění, a to z francouzského města Grasse. Již od 19. století jsou zde vytvářeny neotřelé variace s harmonicky vyváženými kombinacemi vůní, které nenudí, avšak jsou dostatečně univerzální pro každodenní použití. S touto toaletní vodou tak rozhodně nešlápnete vedle a snadno vás omámí svým lahodným citrusovým kouzlem.

Použití: Jemně naneste toaletní vodu na pokožku těla. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?