Florascent Toaletní voda Macabah, Edition de Parfum 30 ml

Florascent Toaletní voda Macabah, Edition de Parfum 30 ml

Toaletní voda Macabah Florascent je vůně přímo ze srdce Arábie. Přináší orientální typ vůně, ve které se snoubí květinové noty s tóny santalového dřeva, pačuli, myrhy a kadidla a to vše je doplněno hřejivou vanilkou a skořicí. Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody, tvoří pelargonie a bergamot. Srdce, které už je trvalou složkou, vytváří jasmín a pomerančový květ a základem toaletní vody je v tomto případě myrha, kadidlo a santalové dřevo.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate*, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate*, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Cinnamal, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate*, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate*, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Cinnamal

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Edition de Parfum

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?