Florascent Toaletní voda Macabah, Edition de Parfum 30 ml

Florascent Toaletní voda Macabah, Edition de Parfum 30 ml

Toaletní voda Macabah je vůně přímo ze srdce Arábie. Orientální typ vůně, ve které se snoubí květinové vůně s tóny santalového dřeva doplněné hřejivou vanilkou a skořicí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Toaletní voda Macabah Florascent je vůně přímo ze srdce Arábie. Přináší orientální typ vůně, ve které se snoubí květinové noty s tóny santalového dřeva, pačuli, myrhy a kadidla a to vše je doplněno hřejivou vanilkou a skořicí. Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody, tvoří pelargonie a bergamot. Srdce, které už je trvalou složkou, vytváří jasmín a pomerančový květ a základem toaletní vody je v tomto případě myrha, kadidlo a santalové dřevo.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?