Prohlédněte si vaše seznamy přání

Florascent Toaletní voda Medina, Aqua Orientalis 60 ml

Florascent Toaletní voda Medina, Aqua Orientalis 60 ml

Toaletní voda Medina vám představuje jedinečné kouzlo orientu. Bylinná skladba souzní s vyváženou směsí kořeněných a dřevitých tónů. Jako sladkou závěrečnou tečku tvoří lehce sladká, květinová vůně.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Toaletní voda Medina Aqua Orientalis Florascent vám představuje jedinečné kouzlo orientu. Bylinná skladba souzní s vyváženou směsí kořeněných a dřevitých tónů. Jako sladkou závěrečnou tečku tvoří lehce květinová vůně. Voda obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jež vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

V toaletní vodě se mísí bylinná nahořklá vůně pelyňku spolu osvěžující šalvějí, kterou spolu s nasládlou vůní arabského jasmínu a hyacintu ucítíte jako první. Následuje kořenitá vůně pačuli s lehce trpkým aromatem vzácného šafránu. Celou vonnou kompozici uzavírá nasládle dřevitá vůně atlaského cedru a kořene kosatce spolu se zemitě vonícím vetiverem.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: dřevitá, orientální

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91 , 76133, Karlsruhe, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?