Florascent Toaletní voda Medina, Aqua Orientalis 60 ml

Florascent Toaletní voda Medina, Aqua Orientalis 60 ml

Toaletní voda Medina vám představuje jedinečné kouzlo orientu. Bylinná skladba souzní s vyváženou směsí kořeněných a dřevitých tónů. Jako sladkou závěrečnou tečku tvoří lehce sladká, květinová vůně.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Toaletní voda Medina Aqua Orientalis Florascent vám představuje jedinečné kouzlo orientu. Bylinná skladba souzní s vyváženou směsí kořeněných a dřevitých tónů. Jako sladkou závěrečnou tečku tvoří lehce květinová vůně. Voda obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jež vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

V toaletní vodě se mísí bylinná nahořklá vůně pelyňku spolu osvěžující šalvějí, kterou spolu s nasládlou vůní arabského jasmínu a hyacintu ucítíte jako první. Následuje kořenitá vůně pačuli s lehce trpkým aromatem vzácného šafránu. Celou vonnou kompozici uzavírá nasládle dřevitá vůně atlaského cedru a kořene kosatce spolu se zemitě vonícím vetiverem.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: dřevitá, orientální

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Nenašli jste to pravé? Co tohle?