Florascent Toaletní voda Medina, Aqua Orientalis 0,5 ml

Florascent Toaletní voda Medina, Aqua Orientalis 0,5 ml

Toaletní voda Medina vám představuje jedinečné kouzlo orientu. Bylinná skladba souzní s vyváženou směsí kořeněných a dřevitých tónů. Jako sladkou závěrečnou tečku tvoří lehce sladká, květinová vůně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Toaletní voda Medina Aqua Orientalis Florascent vám představuje jedinečné kouzlo orientu. Bylinná skladba souzní s vyváženou směsí kořeněných a dřevitých tónů. Jako sladkou závěrečnou tečku tvoří lehce květinová vůně. Voda obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

V toaletní vodě se mísí bylinná nahořklá vůně pelyňku spolu osvěžující šalvějí, kterou spolu s nasládlou vůní arabského jasmínu a hyacintu ucítíte jako první. Následuje kořenitá vůně pačuli s lehce trpkým aromatem vzácného šafránu. Celou vonnou kompozici uzavírá nasládle dřevitá vůně atlaského cedru a kořene kosatce spolu se zemitě vonícím vetiverem.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?