Prohlédněte si vaše seznamy přání

Florascent Toaletní voda Mimosa, Aqua Floralis 60 ml

Florascent Toaletní voda Mimosa, Aqua Floralis 60 ml

Lehounký vánek jara přináší květinová vůně toaletní vody Aqua Floralis. V optimistické vůni se snoubí ve vyváženém poměru tóny vzácných vonných dřev spolu s bylinnými a květinovými složkami.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lehounký vánek jara přináší květinová vůně toaletní vody Mimosa Aqua Floralis Florascent. V této optimistické vůni se snoubí ve vyváženém poměru tóny vzácných vonných dřev spolu s bylinnými a květinovými složkami. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, které vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této originální vůně tvoří bylinné a osvěžující tóny fialkových lístků. Jejím srdcem prochází povzbuzující a veselá vůně mimózy a růžových okvětních lístků. Hřejivý základ toaletní vody je tvořen silnou, teplou a sladkou vůní tonky spolu se sladce dřevitým aroma růžového dřeva. Unikátní vůně skvěle podtrhuje aktivní a vždy pozitivně naladěnou ženskou osobnost.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: květinová

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91 , 76133, Karlsruhe, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?