Florascent Toaletní voda Mimosa, Aqua Floralis 60 ml

Florascent Toaletní voda Mimosa, Aqua Floralis 60 ml

Lehounký vánek jara přináší květinová vůně toaletní vody Aqua Floralis. V optimistické vůni se snoubí ve vyváženém poměru tóny vzácných vonných dřev spolu s bylinnými a květinovými složkami.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lehounký vánek jara přináší květinová vůně toaletní vody Mimosa Aqua Floralis Florascent. V této optimistické vůni se snoubí ve vyváženém poměru tóny vzácných vonných dřev spolu s bylinnými a květinovými složkami. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, které vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této originální vůně tvoří bylinné a osvěžující tóny fialkových lístků. Jejím srdcem prochází povzbuzující a veselá vůně mimózy a růžových okvětních lístků. Hřejivý základ toaletní vody je tvořen silnou, teplou a sladkou vůní tonky spolu se sladce dřevitým aroma růžového dřeva. Unikátní vůně skvěle podtrhuje aktivní a vždy pozitivně naladěnou ženskou osobnost.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: květinová

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Nenašli jste to pravé? Co tohle?