Molinard Toaletní voda MM 100 ml

Molinard Toaletní voda MM 100 ml

Přitažlivá dřevitá vůně pro muže s tóny exotického muškátového oříšku, smyslného teakového dřeva a hřejivého pižma ve vás zanechá nezapomenutelný dojem a zprostředkuje jedinečný aromaterapeutický zážitek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Molinard Toaletní voda M M je dřevitá maskulinní vůně pro skutečné muže. Tato velice atraktivní toaletní voda v přitažlivém červeném flakonu vás okouzlí svými afrodizikálními tóny, které upoutají pozornost. Zároveň však nepůsobí příliš přímočaře či lacine a rezonuje celým spektrem aromaterapeutických zážitků v harmonicky vyladěné kompozici vonných esencí.

Nenechte se zmýlit aromatem karafiátu ve svrchních tónech této toaletní vody - nejedná se o typicky ženskou květinu, naopak oplývá mírně hořkou parfemací, která je velice originální. Je doplněna nasládlou vůní exotického muškátového oříšku, svěžími tóny citrusů a podmanivým aroma hořkého pomerančovníku neroli.

Srdce vůně tvoří již zmiňované dřevité tóny v čele s teakovým dřevem, jenž dodává toaletní vodě hřejivý pocit blízkosti. Spolu se sametově hebkým cedrovým dřevem utvářejí smyslnou kompozici, která je skvěle podpořena základními tóny magické ambry a pižma. Tato toaletní voda vytvořená v srdci Francie ve vás jistě zanechá nezapomenutelný dojem.

Použití: Jemně naneste toaletní vodu na pokožku těla. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?