Molinard Toaletní voda Molinard de Molinard 50 ml

Molinard Toaletní voda Molinard de Molinard 50 ml

Okouzlující toaletní voda s výraznými květinovými tóny vás upoutá jiskrnou vůní černého rybízu doplněnou omamným jasmínem, hřejivými tóny ylang-ylang a smyslným základem tvořeným ambrou a vetiverem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Molinard Toaletní voda Molinard de Molinard je okouzlující květinová vůně určená pro ženy, které chtějí projevit svou něžnou, avšak zároveň magicky přitažlivou stránku. Tato lahodná toaletní voda vás uchvátí svou harmonicky vyváženou kompozicí výtažků z květin a ovoce, které jí dodávají neopakovatelný efekt. Svrchní tóny jsou utvářeny dynamickým sladkokyselým aroma černého rybízu, jenže je doplněn citrusovou vůní svěžího bergamotu.

Jiskrné ovocné tóny po krátkém čas ustoupí do pozadí plnému rozvinutí květinových složek v čele s omamnou a hypnotizující jasmínovou parfemací, která přímo ztělesňuje ženské kouzlo. Exotický ylang-ylang dodává toaletní vodě hřejivé tóny a afrodiziakální potenciál. Vše je doplněno sofistikovanou bulharskou růží, narcisem a ušlechtilou lilií spolu se smyslým aroma ambry a vetiveru.

Tato toaletní voda je skvělou variantou pro každodenní použití i pro zvláštní příležitosti. Vůně Molinard jsou celosvětově proslulé a pocházejí z kolébky parfumérského průmyslu - francouzské Provence. Již od roku 1949 jsou zde vytvářeny ty nejexkluzivnější parfémové variace, které upoutají na první vyzkoušení a zbystří všechny vaše smysly.

Použití: Jemně naneste toaletní vodu na pokožku těla. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?