Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Florascent Toaletní voda Monsieur Balode, Aqua Composita 60 ml

Florascent Toaletní voda Monsieur Balode, Aqua Composita 60 ml

Značka: Florascent
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Smyslná vůně s hořkosladkými tóny tonky a živočišným aroma sena vám dodá sofistikovaný půvab a podtrne vaši mužnost. Základ z exotického pačuli a lněného oleje je ideální pro pravé gentlemany.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Toaletní voda Monsieur Balode Florascent je skutečným holdem pravým gentlemanům. Tato velmi maskulinní, avšak zároveň mimořádně elegantní vůně za sebou zanechává nezapomenutelný dojem. Je velice nadčasová a hodí se pro každodenní nošení i zvláštní příležitosti. Její vonná skladba je velice specifická a je možné, že právě tato vůně se stanou "tou pravou" na celý váš život.

Jako první se rozezní hořkosladké tóny tonky, bobů pocházejících z Jižní Ameriky, kterým jsou často přisuzovány až magické vlastnosti. Tato vůně působí velmi hřejivě a skvěle doplňuje živočišné aroma sena. Monsieur Balode staví svou kompozici na variacích klasických ingrediencí, které zde ale nejsou obyčejné, ale naopak vytvářejí působivý efekt. Srdce vůně je tvořeno včelím voskem a lněným olejem, jenž jí dodávají sofistikovaný půvab.

Základ této vůně pak rozezní tóny exotického pačuli, jenž působí blahodárně na tělo i mysl. Tato neodolatelně kořeněná toaletní voda působí velice klasicky a je vhodná pro všechny muže napříč generacemi. Díky minimalistickému skleněnému balení a efektnímu papírovému tubusu je pak i skvělou inspirací pro obdarování vašich blízkých.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: kořeněná

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91 , 76133, Karlsruhe, Německo

Z blogu (2)

Jak menstruační cykly ovlivňují vnímání vůní

Jak si vybrat tu pravou vůni

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: