Florascent Toaletní voda Monsieur Balode, Aqua Composita 60 ml

Florascent Toaletní voda Monsieur Balode, Aqua Composita 60 ml

  • Bez DPH 1562 Kč

Toaletní voda Monsieur Balode Florascent je skutečným holdem pravým gentlemanům. Tato velmi maskulinní, avšak zároveň mimořádně elegantní vůně za sebou zanechává nezapomenutelný dojem. Je velice nadčasová a hodí se pro každodenní nošení i zvláštní příležitosti. Její vonná skladba je velice specifická a je možné, že právě tato vůně se stanou "tou pravou" na celý váš život.

Jako první se rozezní hořkosladké tóny tonky, bobů pocházejících z Jižní Ameriky, kterým jsou často přisuzovány až magické vlastnosti. Tato vůně působí velmi hřejivě a skvěle doplňuje živočišné aroma sena. Monsieur Balode staví svou kompozici na variacích klasických ingrediencí, které zde ale nejsou obyčejné, ale naopak vytvářejí působivý efekt. Srdce vůně je tvořeno včelím voskem a lněným olejem, jenž jí dodávají sofistikovaný půvab.

Základ této vůně pak rozezní tóny exotického pačuli, jenž působí blahodárně na tělo i mysl. Tato neodolatelně kořeněná toaletní voda působí velice klasicky a je vhodná pro všechny muže napříč generacemi. Díky minimalistickému skleněnému balení a efektnímu papírovému tubusu je pak i skvělou inspirací pro obdarování vašich blízkých.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Aqua Composita

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?