Florascent Toaletní voda Nossibé, Edition de Parfum 30 ml

Florascent Toaletní voda Nossibé, Edition de Parfum 30 ml

Toaletní voda Nossibé je velmi osobitá květinová vůně pro elegantní dámu. Jedinečné harmonii ušlechtilých květin vévodí magnolie a doplňuje tuto noblesní kompozici.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Toaletní voda Florascent Nossibé je velmi osobitá květinová vůně pro elegantní dámu a po jejím použití si budete připadat neodolatelně. Jedinečné harmonii ušlechtilých květin vévodí magnolie a doplňuje tak tuto noblesní kompozici.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří svěží citrusy a okouzlující magnólie. Srdce, které už je trvalou složkou, tvoří ylang - ylang, jasmín a tuberóza a základem toaletní vody je v tomto případě kombinace bílého čaje a omamné růže, která ještě podtrhne květinovo - citrusové tóny, které se snoubí v této jedinečné toaletní vodě.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?