Florascent Toaletní voda Nuoro, Edition de Parfum 30 ml

Florascent Toaletní voda Nuoro, Edition de Parfum 30 ml

  • Bez DPH 1074 Kč

Toaletní voda Nuoro Florascent je podmanivou vůní, bez které se pravý gentleman jednoduše neobejde. Jde o velmi příjemnou kompozici vzácného koření a výrazných dřevitých podtónů.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří výrazná mentolovo - kořeněná vůně eukalyptu a pikantního kardamomu. Srdce, které už je složkou trvalou, tvoří podmanivý růžový pepř a vavřín a základem toaletní vody je v tomto případě opojná vůně marockého cedru a fíků. Všechny složky tvoří dohromady aromatickou, svěží, osobitou a expresivní mužnou vůni, kterou si zkrátka zamilujete.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk či zápěstí. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Cinnamal, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Cinnamal

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Edition de Parfum

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?