Florascent Toaletní voda Nuoro, Edition de Parfum 30 ml

Florascent Toaletní voda Nuoro, Edition de Parfum 30 ml

Toaletní voda Nuoro Florascent je podmanivou vůní, bez které se pravý gentleman jednoduše neobejde. Jde o velmi příjemnou kompozici vzácného koření a výrazných dřevitých podtónů.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří výrazná mentolovo - kořeněná vůně eukalyptu a pikantního kardamomu. Srdce, které už je složkou trvalou, tvoří podmanivý růžový pepř a vavřín a základem toaletní vody je v tomto případě opojná vůně marockého cedru a fíků. Všechny složky tvoří dohromady aromatickou, svěží, osobitou a expresivní mužnou vůni, kterou si zkrátka zamilujete.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk či zápěstí. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate*, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate*, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Cinnamal, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate*, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate*, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Cinnamal

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Edition de Parfum

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?