Florascent Toaletní voda Olong, Edition de Parfum 30 ml

Florascent Toaletní voda Olong, Edition de Parfum 30 ml

Toaletní voda Olong je velmi osobitá citrusová vůně, která přinese porci osvěžení. Bergamot, pomeranč a citron s nádechem chladivé máty vytvářejí hravou letní kombinaci. Vůně vhodná pro ženy i pro muže.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Toaletní voda Florascent Olong je velmi osobitá citrusová vůně, která vám přinese porci osvěžení každý den. Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody, tvoří bergamot, pomeranč a citron s nádechem chladivé máty a společně vytvářejí hravou letní kombinaci. Srdce, které už je trvalou složkou, tvoří zelený čaj a ovocno-květinová vůně vonokvětky. Základem toaletní vody je v tomto případě cypřiš a dokonale utváří vonnou kompozici jehličnanovými tóny. Toaletní voda s lehce nahořklým citrusovým aroma je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?