Florascent Toaletní voda Patchouly, Aqua Colonia 0,5 ml

Florascent Toaletní voda Patchouly, Aqua Colonia 0,5 ml

  • Bez DPH 57 Kč

Vůně pánské toaletní vody přináší uvolněnou atmosféru 60. let. Svěží vibrace dokonale vyvážených dřevitých a kořeněných tónů. Pro muže se svobodnou myslí, jenž se nebojí vyjádřit svůj názor.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vůně pánské toaletní vody Patchouly Aqua Colonia Florascent navozuje uvolněnou atmosféru 60. let. Svěže vibruje dokonale vyváženým poměrem dřevitých, bylinných, kořeněných i zemitých tónů. Skvěle podtrhuje osobnost muže se svobodnou myslí, jenž se nebojí vyjádřit svůj názor. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této originální vůně tvoří svěží turecká růže, spolu s osvěžujícími, citrusovými podtóny bergamotové silice. Bylinná vůně šalvěje přináší pocity čistoty a svěžesti. V samém srdci toaletní vody se postupně rozvoní silně dřevitá a kořeněná vůně pačuli, která navodí díky svým afrodiziakálním účinkům smyslnou náladu. Teplá, lehce štiplavá vůně zázvoru uzavírá celou vonnou kompozici a zároveň probouzí smysly a povzbuzuje mysl i tělo.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?