Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Florascent Toaletní voda Pipapo, Aqua Composita 60 ml

Florascent Toaletní voda Pipapo, Aqua Composita 60 ml

Mírně extravagantní vůně, která však nikdy nevystoupí z hranic nadčasové elegance. Kombinace květinových tónů s hřejivou vanilkou a santalovým dřevem je určena pro všechny výjimečné ženy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Toaletní voda Pipapo Florascent dodá do vašeho života nádech extravagance. Tato velice svůdná vůně vás okamžitě okouzlí a působí skutečně nezapomenutelným dojmem. Je určena pro ženy, které se nebojí vystoupit z řady, znají svou cenu a jsou připravené na všechno. Harmonicky sladěné květinové tóny spolu s hřejivým základem vytvářejí dechberoucí kompozici, která omámí všechny vaše smysly.

Úvodní tóny zastoupí bulharská růže, po právu nazývaná královnou květin. Vůně růže je skutečně nadčasová a vhodná pro všechny věkové kategorie. Zároveň je doplněna hypnotizujícím aroma jasmínu, jenž posiluje elegantní potenciál této toaletní vody a je ztělesněním ženskosti. V dalším kroku nastupuje svůdná tuberóza se svou příjemnou a lehce sladkou vůní, která podpoří předchozí květinové tóny.

Základ vůně je tvořen exotickým santalovým dřevem, které přináší kapku smyslnosti a zároveň prodlužuje její výdrž. Hřejivá vanilka spolu s hořkosladkými tóny bobů tonka pak rozezní skutečně neodolatelnou kompozici, jenž kombinuje něžné květiny spolu se smyslným dřevem a zemitou vůní větiveru. Tato vůně také představuje ideální dárek pro opravdu výjimečnou ženu.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: květinová

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91 , 76133, Karlsruhe, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?