Florascent Toaletní voda Pipapo, Aqua Composita 0,5 ml

Florascent Toaletní voda Pipapo, Aqua Composita 0,5 ml

Mírně extravagantní vůně, která však nikdy nevystoupí z hranic nadčasové elegance. Kombinace květinových tónů s hřejivou vanilkou a santalovým dřevem je určena pro všechny výjimečné ženy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Toaletní voda Pipapo Florascent dodá do vašeho života nádech extravagance. Tato velice svůdná vůně vás okamžitě okouzlí a působí skutečně nezapomenutelným dojmem. Je určena pro ženy, které se nebojí vystoupit z řady, znají svou cenu a jsou připravené na všechno. Harmonicky sladěné květinové tóny spolu s hřejivým základem vytvářejí dechberoucí kompozici, která omámí všechny vaše smysly.

Úvodní tóny zastoupí bulharská růže, po právu nazývaná královnou květin. Vůně růže je skutečně nadčasová a vhodná pro všechny věkové kategorie. Zároveň je doplněna hypnotizujícím aroma jasmínu, jenž posiluje elegantní potenciál této parfémové vody a je ztělesněním ženskosti. V dalším kroku nastupuje svůdná tuberóza se svou příjemnou a lehce sladkou vůní, která podpoří předchozí květinové tóny.

Základ vůně je tvořen exotickým santalovým dřevem, které přináší kapku smyslnosti a zároveň prodlužuje její výdrž. Hřejivá vanilka spolu s hořkosladkými tóny bobů tonka pak rozezní skutečně neodolatelnou kompozici, jenž kombinuje něžné květiny spolu se smyslným dřevem a zemitou vůní větiveru. Tato vůně také představuje ideální dárek pro opravdu výjimečnou ženu.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?