Florascent Toaletní voda Regia, Aqua Aromatica 60 ml

Florascent Toaletní voda Regia, Aqua Aromatica 60 ml

  • Bez DPH 1298 Kč

Dokonale vyvážená vonná kompozice toaletní vody Regia Aqua Aromatica Florascent navozuje ryzí pocit přátelství a veselé, nezatížené mysli. Tato převážně ovocná vůně v sobě spojuje sladkou vůni bobulovitých plodů, osvěžujících citrusů i bylin. Voda obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Samotnou hlavu a první nádech vůně tvoří oživující bergamot a pulzující sicilský citron. V srdci toaletní vody se posléze rozvoní harmonizující rozmarýn spolu s lehce nasládlou vůní neroli a sladce svíravými tóny hořkého pomeranče. V závěru přichází jedinečné překvapení v podobě nenahraditelné kapky plné ovoce a plodů černého rybízu.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*, Citronellol, Limonene

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Aqua Aromatica

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?