Florascent Toaletní voda Rose, Aqua Floralis 0,5 ml

Florascent Toaletní voda Rose, Aqua Floralis 0,5 ml

  • Bez DPH 57 Kč

Toaletní voda Rose Florascent je vůní, do které se jednoduše zamilujete. Vůně představuje dechberoucí vůni ženskosti. Něžná vůně růžových plátků doplněná o delikátní vůni zralých meruněk probouzí smyslnost a neodolatelnou, fascinující vášeň. Nápaditá kompozice zbystří smysly a podtrhne vaši ženskost. P o jejím použití si budete připadat jednoduše neodolatelně.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří okouzlující vůně šťavnatých meruněk. Srdce, které už je složkou trvalou, tvoří podmanivá a něžná vůně májové růže a základem toaletní vody je v tomto případě jemná a opojná vůně bílých květin kombinovaná s kořeněnou vůní hřebíčku.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk či zápěstí. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Aqua Floralis

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?