Acorelle Toaletní voda Růže 50 ml

Acorelle Toaletní voda Růže 50 ml

Toaletní voda s neodolatelnou vůní růže je velice ženská a nadčasová. Růže ve spojení s lahodnou vůní fialek a bílého pižma vás zahalí do půvabného smyslného obláčku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Toaletní voda Acorelle růže vás zahalí do smyslného obláčku omamné vůně nejoceňovanější a nejoblíbenější květiny na světě - růže. Její jedinečné a elegantní aroma dodává pocit ženskosti a půvabu. Je harmonicky doplněno jemnými tóny hřejivého bílého pižma a nadčasovou květinovou vůní fialek pro dokonalý a nezapomenutelný dojem.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Tip: Vrstvení vůní je nejúčinnější recept pro prodloužení výdrže vůně. Použijte nejdříve tělové mléko a poté se teprve navoňte osvěžující přírodní vodou, konečná podoba vůně bude intenzivnější, hlubší, komplexnější a vydrží déle vonět.

Vůně: květinová

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?