Florascent Toaletní voda Tango, Aqua Composita 60 ml

Florascent Toaletní voda Tango, Aqua Composita 60 ml

Opojně vášnivá vůně Tango Aqua Composita v sobě snoubí těžší květinovou vůni spolu s dřevitými a kořeněnými tóny pryskyřic a exotických bylin. Pro horkokrevnou ženu, která ví, co od života chce.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Opojně vášnivá vůně Tango Aqua Composita Florascent v sobě snoubí těžší květinovou vůni spolu s dřevitými a kořeněnými vonnými tóny pryskyřic a exotických bylin. Je perfektním doplňkem pro horkokrevnou ženu, která přesně ví, co od života chce. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlava toaletní vody obsahuje květinový úvod pod vedením gardénií a divokých orchidejí. Později, na druhý nádech, se odhalí samotné srdce, ve kterém se nachází sametové, teple zemité vonné tóny pryskyřice opopanax. Přitažlivou kompozici završuje smyslná pačuli ve svůdně sladké notě, která vytváří samotný základ celé vůně.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: dřevitá, květinová

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?