Florascent Toaletní voda Thé Blanc, Aqua Aromatica 60 ml

Florascent Toaletní voda Thé Blanc, Aqua Aromatica 60 ml

  • Bez DPH 1298 Kč

Toaletní voda Thé Blanc z řady Aqua Aromatica od značky Florascent je velmi ženskou vůní, která podtrhne vaši přirozenou eleganci. Snoubí v sobě něžné květinové, svěží ovocné a výraznější dřevité tóny. Toaletní voda obsahuje pouze vonné složky přírodního původu.

Thé Blanc zpočátku voní lehce po svěžích citrusech, až přejde do něžných květinových tónů. Srdce toaletní vody tvoří harmonická souhra bílého čaje, lehce ovocného osmanthu a osvěžující neroli. V základu toaletní vody Thé Blanc se objevují dřevité tóny pačuli a guajaku.

Použití: Toaletní vodu aplikujte na suchou a čistou pokožku. Vhodné je nanášet ji na pulzní body, jako je krk či zápěstí.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Aqua Aromatica

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?