Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Florascent Toaletní voda Thé Vert, Aqua Aromatica 60 ml

Florascent Toaletní voda Thé Vert, Aqua Aromatica 60 ml

Značka: Florascent
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Vůně toaletní vody Thé Vert navozuje pocit čistoty a svěžesti. Kompozice, v níž se prolínají dřevité tóny spolu se sladkými a lehce nakyslými, vytváří unikátní a sofistikovanou vůni pro náročné.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Vůně toaletní vody Thé Vert Aqua Aromatica Florascent navozuje pocit čistoty a svěžesti. Neotřelá kompozice, v níž se prolínají dřevité tóny spolu se sladkými a lehce nakyslými, vytváří unikátní a sofistikovanou vůni pro náročné. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Svěží vrchní nota je zabarvena lehce kyselou a osvěžující vůní lístků čínského čaje. Ovocný citrusový střed se mísí s lahodně sladkým indickým jasmínem a sametově jemným květem osmanthu, jehož příjemně sladká vůně si lehce pohraje s vašimi smysly. Jednou v něm ucítíte plnou vůni zralých švestek a hroznů, po druhé se lehce rozvoní jako čerstvě natrhané citrony. V základu toaletní vody pak naleznete jasně rozpoznatelnou, nasládle dřevitou vůni cedru.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: dřevitá, sladká

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91 , 76133, Karlsruhe, Německo

Z blogu (2)

Jak menstruační cykly ovlivňují vnímání vůní

Jak si vybrat tu pravou vůni

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: