Florascent Toaletní voda Thé Vert, Aqua Aromatica 60 ml

Florascent Toaletní voda Thé Vert, Aqua Aromatica 60 ml

Vůně toaletní vody Thé Vert navozuje pocit čistoty a svěžesti. Kompozice, v níž se prolínají dřevité tóny spolu se sladkými a lehce nakyslými, vytváří unikátní a sofistikovanou vůni pro náročné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vůně toaletní vody Thé Vert Aqua Aromatica Florascent navozuje pocit čistoty a svěžesti. Neotřelá kompozice, v níž se prolínají dřevité tóny spolu se sladkými a lehce nakyslými, vytváří unikátní a sofistikovanou vůni pro náročné. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Svěží vrchní nota je zabarvena lehce kyselou a osvěžující vůní lístků čínského čaje. Ovocný citrusový střed se mísí s lahodně sladkým indickým jasmínem a sametově jemným květem osmanthu, jehož příjemně sladká vůně si lehce pohraje s vašimi smysly. Jednou v něm ucítíte plnou vůni zralých švestek a hroznů, po druhé se lehce rozvoní jako čerstvě natrhané citrony. V základu toaletní vody pak naleznete jasně rozpoznatelnou, nasládle dřevitou vůni cedru.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: dřevitá, sladká

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Nenašli jste to pravé? Co tohle?