Florascent Toaletní voda Thé Vert, Aqua Aromatica 60 ml

Florascent Toaletní voda Thé Vert, Aqua Aromatica 60 ml

  • Bez DPH 1298 Kč

Vůně toaletní vody Thé Vert Aqua Aromatica Florascent navozuje pocit čistoty a svěžesti. Neotřelá kompozice, v níž se prolínají dřevité tóny spolu se sladkými a lehce nakyslými, vytváří unikátní a sofistikovanou vůni pro náročné. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Svěží vrchní nota je zabarvena lehce kyselou a osvěžující vůní lístků čínského čaje. Ovocný citrusový střed se mísí s lahodně sladkým indickým jasmínem a sametově jemným květem osmanthu, jehož příjemně sladká vůně si lehce pohraje s vašimi smysly. Jednou v něm ucítíte plnou vůni zralých švestek a hroznů, po druhé se lehce rozvoní jako čerstvě natrhané citrony. V základu toaletní vody pak naleznete jasně rozpoznatelnou, nasládle dřevitou vůni cedru.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*, Citronellol, Limonene

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Aqua Aromatica

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: dřevitá, sladká

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?