Florascent Toaletní voda Tishka, Aqua Orientalis 60 ml

Florascent Toaletní voda Tishka, Aqua Orientalis 60 ml

Šeherezádina zamilovaná vůně vypráví beze slov pohádku Tisíce a jedné noci. Orientální toaletní voda Tishka v sobě spojuje pečlivě vybrané vonné noty sladce dřevitých, kořeněných i zemitých složek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šeherezádina zamilovaná vůně vypráví beze slov pohádku Tisíce a jedné noci. Orientální toaletní voda Tishka Aqua Orientalis Florascent v sobě spojuje pečlivě vybrané vonné noty sladce dřevitých, kořeněných i zemitých vonných složek. Je perfektním doplňkem pro nezávislou ženu s vůdčím typem osobnosti. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této originální vůně tvoří hřejivá kombinace hřebíčku, zázvoru a kořeněných podtónů plodů pimentovníku pravého. Sladkým srdcem prostupuje květinová vůně marocké růže a arabského jasmínu. Na samotný závěr přichází sametový dotek pudrové vůně pryskyřice styrax spolu s teple zemitými tóny opopanax a nasládlým, dřevitým závanem kořene z kosatce.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: květinová, orientální

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?