Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Florascent Toaletní voda Tishka, Aqua Orientalis 60 ml

Florascent Toaletní voda Tishka, Aqua Orientalis 60 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Šeherezádina zamilovaná vůně vypráví beze slov pohádku Tisíce a jedné noci. Orientální toaletní voda Tishka v sobě spojuje pečlivě vybrané vonné noty sladce dřevitých, kořeněných i zemitých složek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šeherezádina zamilovaná vůně vypráví beze slov pohádku Tisíce a jedné noci. Orientální toaletní voda Tishka Aqua Orientalis Florascent v sobě spojuje pečlivě vybrané vonné noty sladce dřevitých, kořeněných i zemitých vonných složek. Je perfektním doplňkem pro nezávislou ženu s vůdčím typem osobnosti. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této originální vůně tvoří hřejivá kombinace hřebíčku, zázvoru a kořeněných podtónů plodů pimentovníku pravého. Sladkým srdcem prostupuje květinová vůně marocké růže a arabského jasmínu. Na samotný závěr přichází sametový dotek pudrové vůně pryskyřice styrax spolu s teple zemitými tóny opopanax a nasládlým, dřevitým závanem kořene z kosatce.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: květinová, orientální

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91 , 76133, Karlsruhe, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?