Prohlédněte si vaše seznamy přání

Florascent Toaletní voda Umami, Aqua Composita 60 ml

Florascent Toaletní voda Umami, Aqua Composita 60 ml

Jednoduše okouzlující vůně s překvapivými svěžími tóny yuzu, hřejivou vanilkou a kořeněným základem z tonky a santalového dřeva je ztělesněním ženskosti a dodá vám sofistikovaně elegantní půvab.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Toaletní voda Umami Florascent je naprosto skvostnou vůní, která vás natolik okouzlí, že ji po po jediném přivoněním nebudete dokázat dostat z hlavy. Jedná se o nezapomenutelnou aromatickou kompozici exotických kořeněných tónů ztělesňující ženskost, která ve vás probudí skutečnou femme fatale. Aromaterapeutický zážitek z této vůně je opravdu nezaměnitelný.

Toaletní voda otevírá svou nároč svěžím aroma yuzu, tibetského citrusového ovoce oblíbeného zejména ve východních zemích. Aby však vůně nepůsobila přiliš přímočaře, je hned podpořena hřejivými tóny sladké vanilky, které jí dodává zemitý potenciál. Srdce vůně je tvořeno jiskrným zázvorem a podmanivou vonokvětkou, jenž jí dodávají specifické kouzlo.

Základní hořkosladké tóny pocházejí z magické tonky, jenž má jemné, avšak zároveň velice živočišné aroma. Santalové dřevo pak posouvá tuto vůni do roviny exotických parfémů a probudí všechny vaše smysly. Tato toaletní voda působí velice klasicky a je jednou z těch, které ihned splynou s vaší osobností. Elegantní skleněné balení v papírové tubě už je pak jen třešničkou na dortu.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: kořeněná

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91 , 76133, Karlsruhe, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?