Florascent Toaletní voda Vetyver, Aqua Colonia 60 ml

Florascent Toaletní voda Vetyver, Aqua Colonia 60 ml

  • Bez DPH 1298 Kč

Stylová a elegantní vůně pro muže, kteří jsou přirozenými vůdci. Toaletní voda se základem z hřejivého vetiveru a kořeněnými tóny pepře a hřebíčku zanechává velice elegantní a nadčasový dojem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Toaletní voda Vetyver Florascent je perfektní volbou pro každého muže. Tato výjimečná a nadčasová hřejivá vůně ztělesňuje skutečnou eleganci a je velice mužná. Příjemně kořeněné tóny vyváženého složení této toaletní vody podtrnou vaše přirozené charisma a harmonicky doplní vaši osobnost, ať už ji budete používat pro běžný den či zvláštní příležitosti.

Svrchní ovocné tóny vás zaujmou sladkým, avšak zároveň mírně hořkým růžovým grapefruitem, který přináší okamžité osvěžení a je doplněn lehce květinovým aroma pelargónie. Po nějakém čase však toaletní voda plně rozvine svůj maskulinní potenciál v čele s pikantním a velice aromatickým hřebíčkem, jenž jí dodává překvapivou jiskru. 

Vůně pepře pak podpoří všechny lehčí složky a otevře tak zcela novou dimenzi této smyslné vonné kompozice. Vše je doplněno exotickou vůní galangy, které dodává parfémové vodě mírně orientální nádech. Základ je tvořen jak jinak, než vetiverem, který propůjčuje vůni nejen zemitý podtón, ale zároveň i název. Tato jedinečná a klasická vůně je díky minimalistickému balení také skvělým dárkem.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?