MÁDARA Tónovací fluid Moonflower 1,5 ml

MÁDARA Tónovací fluid Moonflower 1,5 ml

Tónovací fluid Moonflower zastoupí denní hydratační krém i lehký make-up. Fluid jemně hydratuje a poskytuje pokožce přirozený tón. Zahlazuje drobné nedokonalosti pleti a jemné linky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vzorek tónovacího krému MÁDARA je vhodný pro zkoušku odstínu i konzistence.

Tónovací fluid MÁDARA Moon Flower zastoupí denní hydratační krém i lehký make-up. Minerální pigmenty dodávají pleti ráno svěžest a nový život. Fluid vyjasňuje a činí pleť průzračnější. Jemně hydratuje a poskytuje pokožce přirozený tón. Zahlazuje drobné nedokonalosti pleti a jemné linky.

Tónovací fluid MÁDARA je přírodní alternativou lehkého make-upu nebo BB krému. Neucpává póry a přirozeně tónuje pleť. Je vyroben z výtažků mořských řas, heřmánku, jitrocele, růžové vody, třezalky z oblasti Baltu, dále obsahuje kakaové máslo a jojobový olej. Jako barvivo a přírodní lesk jsou použity přírodní rostlinné vitaminy a slída.

Tónovací fluid je dostupný ve dvou odstínech: ve světlejším Moon Flower s růžovými studenými podtóny a tmavším Sun Flower s podtóny teplými.

Použití: Naneste stejnoměrně na tonikem vyčištěný obličej a krk.

Tip: Pro dosažení intenzivnější hydratace je vhodné před samotnou aplikací tónovacího fluidu použít hydratační krém, fluid nebo gel značky Mádara.

Ostatní kategorie: Tónovací krémy, Dekorativní kosmetika

Barva - světlost: světlá

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Fluid / Viki 15. 10. 2015 21:03

Jedná se opravdu o lehký tonovací fluid nikoliv o makeup, neočkekávejte žádné krytí. Spíše bych doporučila místo krému. Je fajn ale konzistence se chvíli po nanesení nevstřebá uplně dobře. Za mě ne.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?