Prohlédněte si vaše seznamy přání

MÁDARA Tónovací fluid Sunflower 1,5 ml

MÁDARA Tónovací fluid Sunflower 1,5 ml

Tónovací fluid zastoupí denní hydratační krém i lehký make-up. Jemně hydratuje a poskytuje pokožce přirozený tón. Zahlazuje drobné nedokonalosti pleti a jemné linky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tónovací fluid MÁDARA Sunflower zastoupí denní hydratační krém i lehký makeup. Minerální pigmenty dodávají pleti ráno svěžest a nový život. Fluid vyjasňuje a sjednocuje barevný odstín pleti. Jemně hydratuje a poskytuje pokožce přirozený tón. Zahlazuje drobné nedokonalosti pleti a jemné linky. 

Tónovací fluid MÁDARA je přírodní alternativou lehkého makeupu nebo BB krému. Neucpává póry a přirozeně tónuje pleť. Je vyroben z výtažků mořských řas, heřmánku, jitrocele, růžové vody a třezalky z oblasti Baltu. Dále obsahuje kakaové máslo a jojobový olej. Jako barvivo a přírodní lesk jsou použity přírodní rostlinné vitaminy a slída.

Tónovací fluid je dostupný ve dvou odstínech: ve světlejším Moonflower s růžovými studenými podtóny a tmavším Sunflower s podtóny teplými.

Lotyšská značka přírodní kosmetiky Mádara je typická svým bylinkovým složením, jehož čistotu zaručuje mezinárodní nezávislý certifikát Ecocert Cosmos. Produkty obsahují bio certifikované extrakty z rostlin, které jsou výjimečné vysokým obsahem aktivních látek. Mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.

Použití: Naneste stejnoměrně na tonikem vyčištěný obličej a krk.

Tip: Pro dosažení intenzivnější hydratace je vhodné před samotnou aplikací tónovacího fluidu použít hydratační krém, fluid nebo gel značkyMÁDARA.

Ostatní kategorie: Tónovací krémy, Dekorativní kosmetika

Barva - světlost: střední

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046, Riga, Lotyšsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

BB / Kateřina 19. 11. 2015 14:32

Krém jsem si objednala pouze jako vzorek - mám velice citlivou pleť a odmítám kupovat dražší krémy na blind. Tento BB má příjemnou konzistenci; barevně se přizpůsobí, ale člověk nesmí být úplně světlý. Na pokožce je příjemný. Jediné, co mi na tomto krému opravu vadí, je jeho silná vůně (nic chemického ;-) ), která je podmíněna složením. Nicméně ho kvůli tomu na sobě nesnesu :-(

Re: BB / Blanka 12. 6. 2016 13:32

...děkuji za, pro mě velmi důležitou informaci,parfemaci v bio produktech mi také vadí..

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?