Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít dopravu zdarma.

Naturalis Tribulus, bio 100 g

Naturalis Tribulus, bio 100 g

Značka: Naturalis
Balení:
179
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Tribulus neboli kotvičník zemní působí příznivě na močový a pohlavní systém, a to jak u mužů, tak u žen. Kromě toho podporuje přirozenou imunitu a a má pozitivní účinky na kardiovaskulární systém.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Tribulus neboli kotvičník zemní je bylinka, která je využívána jak pro podporu tělesných funkcí, tak jako doplněk stravy pro sportovce. Její účinky byly známy již ve staré Číně, Indii či Mezopotámii. Tribulus od Naturalis je šetrně zpracovaný, a díky tomu si zachovává výjimečné množství účinných látek. Kotvičník se osvědčil jako podpora přirozené obranyschopnosti organismu a působí jako tonikum pro dodání energie.

Kotvičník se již staletí využívá pro své mimořádně příznivé účinky na močový systém. Látky v něm obsažené působí příznivě také na mužské i ženské pohlavní orgány a podporují vyváženou hormonální aktivitu. Kotvičník rovněž pozitivně ovlivňuje činnost kardiovaskulárního systému a krevní srážlivost. Napomáhá udržet optimální stav krve a současně přispívá k pěstěnému vzhledu pokožky. Tato bylinka má také pozitivní vliv na činnost dýchací či nervové soustavy.

Příprava: 1/2 až jednu čajovou lžičku (1-2 gramy) rozmíchejte ve vodě, smoothie či jogurtu. Můžete také přidávat do kaše, cereálií apod. Konzumujte 2x denně.

Tip: Tribulus můžete také kombinovat s guaranou nebo rýžovým proteinem.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Hormony a ledviny, Klouby a svaly

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Z blogu (2)

Adaptogeny, bezbolestné nakopnutí

Tři čistě přírodní a účinné viagry

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: