Organic India Triphala, detoxikační čaj 100 g

Organic India Triphala, detoxikační čaj 100 g

Detoxikační čaj Triphala skvěle pročišťuje organismus, vyplavuje nečistoty z těla a současně napomáhá jeho regeneraci. Pravidelná konzumace pomáhá správné činnosti zažívacího traktu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Detoxikační čaj Organic India Triphala skvěle pročišťuje organismus, vyplavuje nečistoty z těla a současně napomáhá jeho regeneraci. Pravidelná konzumace pomáhá správné činnosti zažívacího traktu, podporuje zdraví oběhového, dýchacího a vylučovacího ústrojí.

Kombinace plodů z embliky a vrcholáku pročišťuje nejenom trávicí trakt, ale také celé tělo. Detoxikuje celý organismus a napomáhá z něj vyplavovat škodlivé látky. Pravidelná konzumace čaje je vhodným doplňkem při zdravé životosprávě, ale také pro ty, kdo často cestují a mají nepravidelný životní styl.

Čaj reguluje trávení, usnadňuje vstřebávání živin do organismu, naopak brání vstřebávání tuků. Také eliminuje nadýmání, ulevuje od nepříjemných pocitů těžkého žaludku a podporuje pravidelné vyprazdňování. Kromě toho, čaj je skvělým pomocníkem i při onemocnění dýchacího systému, při ekzémech i jiných kožních problémech. Pomáhá tělu lépe se vyrovnat se stresem i nepravidelnou životosprávou.

Příprava: 1/2 až 1 čajovou lžičku zalijte 0,2 l horké převařené vody a nechte 10 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte medem. Pijte večer před spaním či ráno. Lze užívat až po dobu 1 roku.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Emblika lékařská1), Vrcholák myrobalánový1), Vrcholák tříslovinný1)

1) Organic agriculture

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Potraviny: s příchutí

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?