Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít dopravu zdarma.

Superionherbs Triterpen Max, kapsle 90 ks

Superionherbs Triterpen Max, kapsle 90 ks

Značka: Superionherbs
Balení:
2390
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Triterpen Max je doplněk stravy v podobě reishi výtažků. Má pětkrát vyšší koncentraci triterpenoidů než klasický extrakt, podporuje činnost imunitního systému a napomáhá snižovat cholesterol.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Triterpen Max od Superionherbs obsahuje extrakt z Duanwood red reishi, která má pětkrát vyšší koncentraci triterpenoidů než klasický extrakt. V jedné kapsli najdete 500 mg čistého přírodního výtažku. Lesklokorka lesklá (Reishi) je výborným zdrojem vitaminů řady B, minerálů (selen, železo, germánium), aminokyselin a látek, chránících buňky před projevy oxidačního stresu. Dále obsahuje kvalitní polysacharidy.

Extrakt z lesklokorky lesklé neboli houby reishi obsahuje látky, prospěšné pro normální imunitní funkce. Je výborným zdrojem vitaminů řady B, minerálů (selen, železo, germánium), aminokyselin a látek, chránících buňky před projevy oxidačního stresu. Dále v ní najdeme kvalitní polysacharidy. Vitaminy skupiny B se starají o zachování normálních nervových funkcí. Spolu se selenem jsou prospěšné pro pokožku, vlasy a nehty. Selen napomáhá normální funkci imunitního systému, štítné žlázy, kardiovaskulárního systému a mozku. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Pozitivně ovlivňuje mužskou plodnost a zachovává normální prostatické funkce. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Podílí se na přenosu kyslíku v těle, udržuje optimální obranyschopnost organismu a tělesnou energii, podílí se na procesu dělení buněk. Germánium udržuje v kondici imunitní systém.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle ráno po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vlažné či teplé tekutiny.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716 , 110 00, Praha 1, Česká republika

Z blogu (2)

Reishi, božská houba věčného zdraví a nesmrtelnosti

Superionherbs: Betaglukan, Shiitake, He shou wu, Triterpen max

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: