ZAO Třpytivé oční stíny 109 Pearly Turqoise 3 g náplň

ZAO Třpytivé oční stíny 109 Pearly Turqoise 3 g náplň

Tyrkysové oční stíny s půvabnou perletí můžete také zakoupit ve formě náhradní náplně, která šetří životní prostředí i vaši peněženku. Tyrkysový odstín vypadá skvěle zejména v létě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Třpytivé oční stíny 109 Pearly Turqoise vypadají dokonale v kombinaci s opálenou pokožkou. Lze je použít také jako výraznou oční linku, která prohloubí váš pohled. Tuto náplň můžete vložit do původního obalu nebo si přikoupit magnetickou paletku, kam se vám vejdou ještě další tři stíny ZAO.

Třpytivé oční stíny ZAO pokryjí vaše víčka tisíci zářivými odlesky. Mají bohatou pigmentaci, díky čemuž jsou jejich odstíny opravdu intenzivní a výrazné. Jejich výdrž je dlouhotrvající a velice snadno se nanášejí. Dají se jednoduše rozetřít do ztracena pro maximálně přirozený efekt.

Oční stíny ZAO neobsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, takže nedráždí jemnou a citlivou pokožku v okolí očí. Naopak jsou bohaté na výtažky z bambusu a olivovníku, které prospívají pleti. Se třpytivými očními stíny ZAO vytvoříte dokonalé líčení.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem.

Barva: perleťová, tyrkysová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?