ZAO Třpytivé oční stíny 110 Metal Gray

ZAO Třpytivé oční stíny 110 Metal Gray

Oční stíny ve formě náplně vás zaujmou svým metalickým odstínem připomínající barvy kovu. Jsou vysoce pigmentované a obsahují cenné přírodní výtažky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Třpytivé oční stíny 110 Metal Gray ve formě náplně můžete vložit jak do původního obalu, nebo si můžete přikoupit magnetickou bambusovou paletku, kam se vejdou ještě další tři ZAO stíny a můžete si tak sestavit celou paletu svých oblíbených barev. Tento metalický stříbrný odstín vypadá skvěle jak na decentním denním nalíčení, tak jako součást kouřového líčení.

Třpytivé oční stíny ZAO pokryjí vaše víčka tisíci zářivými odlesky. Mají bohatou pigmentaci, díky čemuž jsou jejich odstíny opravdu intenzivní a výrazné. Jejich výdrž je dlouhotrvající a velice snadno se nanášejí. Dají se jednoduše rozetřít do ztracena pro maximálně přirozený efekt.

Oční stíny ZAO neobsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, takže nedráždí jemnou a citlivou pokožku v okolí očí. Naopak jsou bohaté na výtažky z bambusu a olivovníku, které prospívají pleti. Se třpytivými očními stíny ZAO vytvoříte dokonalé líčení.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem.

Barva: kovová, perleťová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?