ZAO Třpytivé oční stíny 111 Peach Blossom 3 g náplň

ZAO Třpytivé oční stíny 111 Peach Blossom 3 g náplň

Svěží broskvový odstín minerálních třpytivých očních stínů sjednotí vaše víčka a dodá očím odpočatý vzhled. Praktická náplň šetří vaši peněženku i životní prostředí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Třpytivé oční stíny 111 Peach Blossom jsou velice přirozené a díky svěžímu broskvovému odstínu rozzáří váš pohled a opticky odstraní známky únavy či nadměrného stresu. Decentní třpyt podtrhne krásu vašich očí a praktická forma náhradní náplně, kterou jednoduše můžete vložit do původního obalu od spotřebovaných očních stínů od ZAO, šetří vaši peněženku i životní prostředí.

Třpytivé oční stíny ZAO pokryjí vaše víčka tisíci zářivými odlesky. Mají bohatou pigmentaci, díky čemuž jsou jejich odstíny opravdu intenzivní a výrazné. Jejich výdrž je dlouhotrvající a velice snadno se nanášejí. Dají se jednoduše rozetřít do ztracena pro maximálně přirozený efekt.

Oční stíny ZAO neobsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, takže nedráždí jemnou a citlivou pokožku v okolí očí. Naopak jsou bohaté na výtažky z bambusu a olivovníku, které prospívají pleti. Se třpytivými očními stíny ZAO vytvoříte dokonalé líčení.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem.

Barva: broskvová, perleťová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?