ZAO Třpytivé oční stíny 112 Azure Blue 3 g náplň

ZAO Třpytivé oční stíny 112 Azure Blue 3 g náplň

Náhradní náplň kompaktních očních stínů v azurově modrém odstínu podtrhne a ozvláštní váš pohled. Přírodní složení nedráždí křehkou pokožku očního okolí, naopak o něj pečuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Třpytivé oční stíny 112 Azure Blue vypadají skvěle samostatně, ale zároveň se velice dobře kombinují s dalšími matnými či třpytivými odstíny. Azurově modrá barva podtrhne přirozenou barvu vašich očí a prohloubí pohled. Navíc je můžete pořídit i v této praktické formě náhradní náplně a šetřit tak životní prostředí i svoji peněženku. Tuto náplň můžete vložit do původního obalu od ZAO očních stínů nebo si k nim přikoupit praktickou bambusovou paletku, do které se vejdou ještě další tři stíny.

Třpytivé oční stíny ZAO pokryjí vaše víčka tisíci zářivými odlesky. Mají bohatou pigmentaci, díky čemuž jsou jejich odstíny opravdu intenzivní a výrazné. Jejich výdrž je dlouhotrvající a velice snadno se nanášejí. Dají se jednoduše rozetřít do ztracena pro maximálně přirozený efekt.

Oční stíny ZAO neobsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, takže nedráždí jemnou a citlivou pokožku v okolí očí. Naopak jsou bohaté na výtažky z bambusu a olivovníku, které prospívají pleti. Se třpytivými očními stíny ZAO vytvoříte dokonalé líčení.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem.

Barva: fialová, modrá, perleťová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?